Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Maskownica karnisza sufitowego to idealne rozwiązanie do ukrycia szyny sufitowej lub karnisza ściennego, czyli elementów, które mają negatywny wpływ na wygląd całego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy aranżacja domu jest nowoczesna czy tradycyjna, z pewnością wybierzecie Państwo komponent idealnie odpowiadający Waszym potrzebom.

Maskownica jest innowacyjną dekoracją wnętrz oferowaną przez naszą firmę.Maskownica karnisza Ten element sztukaterii jest wykonany w oparciu o najnowsze technologie. Produkt wytworzony jest z twardego styropianu EPS 200 i pokryty mieszanką piasku kwarcowego oraz żywicy. Dzięki właściwościom materiałów, z których wykonany jest omawiany element sztukaterii, montaż jest bardzo łatwy a wszystko, co konieczne do instalacji można kupić w naszym sklepie internetowym.

Maskownica karnisza z gk

Maskownica karnisza z gk to w pewnym stopniu konkurencja dla naszych nowoczesnych produktów ze styropianu. Płyta kartonowo-gipsowa jest cięższa od elementów wytworzonych ze styropianu i pokrytych masą sztukatorską, czyli mieszanką piasku kwarcowego oraz żywicy akrylowej. W praktyce jest więc trudniejsza w montażu i bardziej wymagająca. Większość maskownic styropianowych można do sufitu po prostu przykleić przy użyciu dedykowanego kleju. Spoiwo od producenta również znajduje się w naszej ofercie. Płyty gk są bardziej skomplikowane w montażu ze względu na swoją wagę. Jeśli natomiast zostaną zamontowane w nieprzemyślany lub nieuważny sposób, mogą stworzyć zagrożenie dla domowników czy też użytkowników danego pomieszczenia. Zdecydowanie rekomendujemy więc użycie nowoczesnej sztukaterii styropianowej Decor System.

Maskownica Karnisza LED

Maskownica Karnisza LED charakteryzuje się wyjątkową jakością i doskonałąListwy maskujace karnisz stylistyką oraz aurą, jaką oświetlenie wprowadza do wnętrza. Drugą zaletą jest łatwy montaż elementów sztukaterii wykonanych ze styropianu. Przyklej dany element do sufitu tylko za pomocą kleju montażowego, aby osiągnąć pożądany efekt w krótkim czasie. Trzecią zaletą maskownicy karnisza jest jej lekkość. Wykonana jest z wyjątkowo wytrzymałego styropianu EPS 200, pokrytego syntetycznym piaskiem kwarcowym z żywicą. Dzięki temu takie produkty, jak listwy maskujące karnisz oraz inne nasze styropianowe komponenty, są lekkie i trwałe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia z nami świata unikalnych elementów sztukaterii!

Maskownica do karnisza sufitowego

Maskownica do karnisza sufitowego to dekoracja, która zupełnie odmieni wygląd okien w Twoim domu. Produkt ten z jednej strony tworzy piękne i harmonijne wykończenie sufitu, a jeśli połączymy go z listwami przysufitowymi, to zapewnimy sobie we wnętrzu niezwykle elegancką i zamkniętą kompozycję. Z drugiej strony maskownica pozwala w pełni uwydatnić niewątpliwy urok zasłon i firan. Lata lecą, ale tkaniny te są wciąż popularne – moda na tę formę wystroju i zapewnienie prywatności w mieszkaniu nie przemija. Jeśli jesteście więc miłośnikami właśnie tego stylu, to nasza listwa do maskowania wydaje się idealnym wyborem i naturalną konsekwencją.

Co warte podkreślenia, opisywany produkt przeznaczony jest do malowania przez klienta we własnym zakresie. Po otrzymaniu maskownicy można bezproblemowo zmienić jej kolor i wygląd przy użyciu farb do wnętrz, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. Dwukrotne pomalowanie listwy dobrej jakości farbą powinno wystarczyć, by dopasować komponent do wnętrza pod kątem kolorystyki.