Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

Listwy oświetleniowe LED

Listwy oświetleniowe LED to modna dekoracja domu i oryginalna forma oświetlenia LEDlistwy oświetleniowe LED do salonu lub łazienki. Listwy tego typu są również doskonałym dodatkiem do stylowego wnętrza. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne elementy dekoracyjne wykonane z polistyrenu lub poliuretanu. Każdy element różni się rozmiarem i kształtem. W naszej szerokiej gamie produktów każdy znajdzie artykuł spełniający jego indywidualne wymagania.

Oferowane przez nas listwy mogą decydować o wyglądzie przedpokoju, salonu lub sypialni. Bardzo często są używane jako najważniejszy element dekoracyjny w całym pomieszczeniu. Nic dziwnego, że zmieniają układ całego pokoju. To rozwiązanie również przemawia do architektów – nasze listwy ścienne LED mogą nadać pomieszczeniu kreatywności i nowoczesnego charakteru.

Gzyms led oświetleniowy nowoczesny trend

Gzyms led oświetleniowy mają wiele zalet. Ale najważniejsze jest wytrwałość. Nasze listwy ścienne wykonane są z wyjątkowo trwałego polistyrenu EPS200, który jest pokryty niezwykle wytrzymałym piaskiem kwarcowym z żywicy syntetycznej, dzięki czemu nie musimy się martwić o użycie listew ściennych w połączeniu z taśmami LED. Ważną zaletą jest również łatwy montaż listew ściennych LED.

Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, są bardzo lekkie i dlatego montaż nie sprawi nam żadnych problemów. Nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy ani doświadczenia. Łatwa instalacja pozwala nam osiągnąć pożądany efekt wizualny w krótkim czasie. Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś odpowiedniego produktu, który spełnia Twoje wymagania, możemy wyprodukować dla Ciebie indywidualną szynę ścienną.

Listwy oświetleniowe led sklep online

Listwy oświetleniowe led przeznaczone są dla klientów, którzy chcą wprowadzić doGzyms led pomieszczenia dodatkowe miękkie oświetlenie z taśmami LED. Takie produkty są łatwe w instalacji, co jest jedną z głównych zalet koncepcji aranżacji wnętrz. W praktyce nawet osoby bez doświadczenia mogą same montować listwy ścienne sztukaterie. Warto zauważyć, że oświetlenie LED jest wyjątkowo energooszczędne.

Pośrednie oświetlenie ścienne ma długą żywotność i może zapewnić pożądany efekt świetlny. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami możesz wybrać kolor światła i intensywność światła. Ważne jest, aby pamiętać, że paski LED są często umieszczane w łazience lub na zewnątrz. To świetna propozycja dla osób, które dbają nie tylko o dom, ale także w domu i chcą go dostosować do własnych upodobań.

47.72 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C351 Orac Decor

148.54 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C352 Orac Decor

144.46 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C357 Orac Decor

106.82 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C358

133.42 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C361 Orac Decor

66.71 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C362 Orac Decor

60.08 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C364 Orac Decor

156.25 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C900 Orac Decor

132.65 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C901 Orac Decor

118.46 

Listwy oświetleniowe LED

Listwa oświetleniowa C902 Orac Decor

106.82