Wyświetlanie 1–12 z 300 wyników

Listwy sufitowe styropianowe to warty polecenia element wykończeniowy, który dodatkowo posiada atrakcyjną cenę.Listwy Przysufitowe W obecnych czasach produkty z tej grupy są już tak właściwie standardem, jeśli chodzi o remonty lub wykończenie mieszkań. Niosą one szereg pożytecznych funkcji dla domu. W pierwszej kolejności należy tutaj wymienić niezwykle stylowe zwieńczenie wnętrza w jego górnym obszarze. Kolejny atut to płynne połączenie sufitu ze ścianami, co z kolei tworzy niezwykle ciekawy efekt wizualny. Mianowicie mowa tu o optycznym podwyższeniu i powiększeniu całego pomieszczenia. W tym kontekście listwy sufitowe warto umieszczać przede wszystkim w lokalach o małej kubaturze. Warto też zaznaczyć, że „sufitówki” służą jako maskownica. Często, zwłaszcza w starym budownictwie, instalacja elektryczna przebiega wzdłuż sufitu i nie jest ona niczym zakryta. W takiej sytuacji warto skorzystać z prostego rozwiązania, jakim są listwy, by skutecznie ukryć mało estetyczne kable czy nierówności.

Opisywane elementy stosowane są również w lokalach usługowych, miejscach rozrywki, biurach czy budynkach użyteczności publicznej. Dzięki mnogości wzorów, klient tak naprawdę może wybrać produkt idealnie pasujący do rodzaju i stylu jego wnętrza.

Listwy przysufitowe styropianowe

Teraz opowiemy w jaki sposób wykonane są nasze listwy przysufitowe styropianowe. Jako bazy używamy styropianu EPS 200, który jest najmocniejszą odmianą tego tworzywa dostępną na rynku. Następnie produkt jest pokrywany masą sztukatorską, czyli mieszanką kruszywa kwarcowego oraz żywicy akrylowej. Masa nadaje listwie finalny kolor i strukturę. Jest to beżowa barwa i struktura delikatnego piaskowca. Tak wytworzony komponent idealnie nadaje się do malowania, ponieważ dobrze absorbuje farbę. Łatwo go tym samym dostosować do wnętrza pod kątem kolorystyki. Wystarczy użyć farb do wnętrz, które służą do malowania ścian. Nie mogą one jednak zawierać w swoim składzie rozpuszczalników, bo te mogłyby uszkodzić zewnętrzną powłokę listew.

Listwy sufitowe styropianowe wzory

Listwy sufitowe styropianowe posiadają liczne i bardzo ciekawe wzory. W naszym sklepie znajdziecie Państwo zarówno odmiany pasujące bardziej do tradycyjnych wnętrz, jak i minimalistyczne wzory dedykowane pomieszczeniom utrzymanym w tradycyjnym stylu. Nasze produkty są wytworzone w oparciu o panujące obecnie standardy – są w pełni bezpieczne dla użytkowników, zwierząt domowych oraz środowiska naturalnego.

Dzięki temu, że nasze listwy są lekkie i wytrzymałe, łatwo je się również montuje. To szczególnie ważny aspekt dla osób, które nie czują się dobrze w tego typu pracach. Nie jest wymagane użycie wiertarki, kołków czy innych narzędzi. Nie będzie też potrzeby, by o pomoc prosić fachowca. Wystarczy wykorzystać klej od producenta, który jest dostępny w naszej ofercie.

Listwy sufitowe styropianowe

Listwy sufitowe styropianowe to idealny wybór zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych i mieszkań, jak również przedsiębiorców. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Być może chcecie nam Państwo zadać pytania związane z naszymi produktami lub procesem zakupowym? Chętnie podpowiemy i doradzimy. Można kontaktować się z nami przez telefon lub mailowo. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-18:00 (w soboty do godziny 15:00).

Listwy sufitowe

Faseta sufitowa LP6

41.00 

Listwy sufitowe

Listwa gzymsowa LGG01F

91.85 

Listwy sufitowe

Listwa gzymsowa LGG03F

75.73 

Listwy sufitowe

Listwa gzymsowa LGG04F

108.62